Formy zjezdzalni

Formy zjezdzalni

Formy zjezdzalni dmuchanych

Występuje obecnie bardzo dużo rozmaitych motywów tematycznych produkowanych i wypuszczanych na rynek elementów dmuchanych. Wśród nich można mówić o zróżnicowanych mocno pod względem wymiarów zjeżdżalniach – oryginalnych kształtami, fantazyjnych, ale także bardzo kolorowych i wygodnych w użytkowaniu. Można także spotkać wielorakie dmuchańce, które prezentują imitację stworów morskich, okrętów, łodzi dryfujących po morzach i oceanach. Do tego mają one liczne otworki, przez które bawiący może się przeciskać, może wspinać się po masztach i bawić w pirata.

Jest to świetna zabawa dla tych, którzy chcą się poczuć jak na prawdziwym statku. Wodospad to natomiast kolejna forma dmuchanych zabawek, jaka jest alternatywą dla bardziej żądnych przygód maluchów. Zjeżdża się z dużych wysokości, co jest ogromną frajdą dla maluchów. Są to bezpieczne dmuchańce, bardzo kolorowe, liczące nie raz nawet ponad dziewięć metrów. Można się po nich wdrapywać, wspinać i skradać nimi. Mają niekiedy również schodki. Jeszcze inny rodzaj dmuchańców to buty – kolorowe zjeżdżalnie, jakie są uformowane na kształt wielkiego buta. To ciekawa propozycja dla dzieciaków w różnych grupach wiekowych. Ponadto należy też wspomnieć o tym, że mają zwieńczone odpowiednio boczne ścianki, a także oryginalne dodatki jak chociaż sznurowadła, po jakich też da się zjeżdżać.

Dzieciak bawiący się w dmuchanym bucie może zarówno bez przeszkód wspinać się po zamontowanych specjalnie dmuchanych również schodkach, jak także wchodzić po powierzchni zjeżdżalni. Ośmiornica – takie kształty też dominują w formach zjeżdżalni dmuchanych. Są to wielobarwne i bardzo fantazyjne dmuchańce, które nawiązują do morskich tematów. Są nadmuchiwane i co za tym idzie miękkie oraz bezpieczne. Dzieci mogą wspinać się po mackach dmuchanej ośmiornicy i zjeżdżać po nich w dół.

– autor artykułu