bezpieczenstwo zjezdzalni dmuchanych

Czy mogę użyć dowolnego Cholesterol tran, aby obniżyć i poprawa efektywności My Heart Health

Jest to dobrze znany fakt, że olej z ryb obniża poziom cholesterolu … Dokładniej, złą wersję o nazwie LDL. Ale można liczyć na byle olej z ryb, aby obniżyć poziom cholesterolu i poprawić swoje zdrowie serca?

Cała kwestia cholesterolu może być trochę skomplikowane. Często mówimy o cholesterolu, jakby to było coś w rodzaju toksyny, ale w rzeczywistości tak nie jest. Każda komórka w organizmie wykorzystuje pewną formę cholesterolu. Może być używany jako pewnego rodzaju „płaszcza”, który utrzymuje komórki rozpuszczaniu do wodnych płynów w krwiobiegu. Lub może służyć jako paliwo, zwłaszcza dla układu immunologicznego.

Nawet „złego” cholesterolu forma nie jest w ogóle złe. LDL oznacza „lipoprotein o niskiej gęstości”. LDL o małej gęstości, ponieważ ma kształt czegoś podobnego do balonika cząsteczkowej. Im większa balonu, niższe gęstości.

Czasami „balon” LDL jest tak duża, że ??nie będzie utknąć w naczyniach krwionośnych, ponieważ nie może dostać się w ich wnętrzu. Ale jeśli LDL jest tylko trochę mniejsza, może dostać się do środka naczynia krwionośnego, a następnie utknąć. Ostatecznie mniejsze kawałki LDL może twardnieć i tworzą strukturę, zwaną tablicą.

Jednak duże kawałki LDL, nie rób tego. Są paliwem dla mięśni i systemu immunologicznego. W rzeczywistości są one korzystne. Jest to małe kawałki LDL, które są problemem.

Olej rybny nie koliduje z produkcją dużych, puszystych, przydatnych rodzaju LDL. Olej rybny zatrzymuje produkcję mniejszych, cięższe, bardziej zwartych form LDL, który może zrobić prawdziwą uszkodzenia układu sercowo-naczyniowego. Odbywa się to poprzez ograniczenie innego rodzaju tłuszczu we krwi znaną jako trójglicerydy, które są prowadzone wokół krwi wewnątrz mniejszych kawałków LDL.

– autor artykułu