wypozyczalnia zjezdzalnie dmuchane bialystok

wypozyczalnia zjezdzalnie dmuchane bialystok

17 Wskazówki dotyczące uzyskiwania Balony dłużej w czasie upałów

W ciepłe dni, lateksowe balony tylko typowo trwać zewnątrz na jeden dzień. Jak wiesz, słońce, wiatr i ciepło będzie biodegradacji lateksu.

Z powiedział, że jednak istnieją sztuczki można zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie ich na dłużej niż jeden dzień na zewnątrz.

1) Używaj wyłącznie wysokiej jakości balony jak Qualatex. Słyszałem też, że niektórzy ludzie używali Bellatex i Tilly balony z pewnym sukcesem. Jakość robi ogromną różnicę.

2) Należy unikać stosowania lateksowych balonów w miarę możliwości. Po kilku dniach na zewnątrz, widzieliśmy je całkowicie rozpadają się przy dotknięciu.

3) Qualatex ‚balony poliuretanowa Duo są przeznaczone do użytku na zewnątrz. Będą one trwać dłużej i wyglądają lepiej do zastosowania na zewnątrz dłuższy niż jakikolwiek lateksu lub folii balon. Są one nieco droższe, ale naprawdę może zabrać ból głowy kurczy i rozpadających się balony. Dla większych balony Duo jak 18 „, może to być opłacalne, aby je wynająć. Balony Duo może być również wykorzystane do zachęcenia małych balonów lateksowych. Underinflate swoich mniejszych balonów lateksowych i wykorzystać moc unoszenia dużego balonu, aby je podnieść.

4) Zawsze underinflate aby umożliwić balony rozszerzyć, gdy absorbujące ciepło. Znaleźliśmy sposób, który działa najlepiej jest zbyt nadmuchać balon, a następnie zwolnij, aż powietrze balon jest lekko underinflated. Pomaga to balon do oddychania i rozszerzy się łatwo i nie jest tak krucha. Underinflating Niewiele da, chyba że overinflate pierwszy.

5) Za pomocą balonów dwa rozmiary większe, niż można by się normalnie używać.

6) Pompowanie balony z tej samej temperatury powietrza, jak napotkają na zewnątrz może rzeczywiście pomóc zachować swój kształt lepiej.

7) Hel nie działa dobrze na zewnątrz w upale.

– autor artykułu