zjezdzalnia wodna

zjezdzalnia wodna Ponadto, należy pamiętać, aby grać, aby mocnych dziecka lub co on lub ona chce się uczyć. Jeśli on lub ona ma problem z wyjący w niewłaściwy sposób, na przykład, zachęcając go, aby brać udział w grze w chowanego może pomóc ograniczyć ten problem.

Dzieci z autyzmem często chcą być włączone do gier z non-autystycznych rówieśników, a więc to może pomóc w procesie uczenia się. W domu, koncentrują się na grach, które wymagają bliższego kontaktu z zaufanych członków rodziny. Na przykład, sprawiają, że gra się po pokoju, nie dotykając podłogi. Być może jedyną drogą w niektórych przypadkach należy przeprowadzić. Pamiętaj, że każde dziecko jest inne rozwojowo, więc pozostać w zgodzie z tym, jak trudne działania powinno być.

Gdy dziecko dojrzewa, może on lub ona chce być zaangażowany w zorganizowanych sportowych. To powinno być wspierane, ale starannie wybrać sport. Golf, baseball i innych sportów, które nie wiążą się z silną osobistą stymulacji sensorycznej mogą być lepsze dla dziecka niż coś takiego rozwiązania nożną. Jednak być otwarty na wszystkie możliwości. Pamiętaj, trener zespołu rozumie niepełnosprawności dziecka i jest chętny do pracy z nim.

W tym późniejszym etapie rozwoju, również kontynuować wspieranie działań edukacyjnych. Zmysłów gry działają dobrze do dalszego nauczania tych dzieci, ponieważ starsze podkreślić znaczenie właściwego zachowania, jak grasz w te gry. Korzystanie rzeczy jak balony z wodą w grach dziecko już cieszy się często jako zabawa dla dzieci z autyzmem. sobie sprawę, że autystyczne osoba ma problemy z widzeniem rzeczy z innego punktu widzenia. W związku z tym, mogą one być mniej prawdopodobne, aby cieszyć się grami, w których coś musi być trzymane w tajemnicy od innej osoby (jak go-ryba).

Ogólnie rzecz biorąc, ty i twoje dziecko potrzebuje rosnąć razem.Należy pamiętać, że chociaż on lub ona ma wiele szczególnych potrzeb, czasami dziecko musi być po prostu dziecko, jak również. Zachęcaj grać razem z pracy, i uświadomić sobie, że gry i zabawy dla dzieci autystycznych może spełniać dwa podstawowe elementy, umiejętności socjalizacji dla życia i nauczyć się korzystać z gry z rówieśnikami.

Zapisz się do Rachel Evansa bezpłatnym biuletynie Autyzmu, gdzie można znaleźć informacje na temat różnych rodzajów autyzmu i pomysłów na odpowiedniej aktywności autyzmu.

– autor artykułu