slynne zjezdzalnie dmuchane

slynne zjezdzalnie dmuchane

Porady Copywriting – 9 Potężny sposoby, aby pobrać i przytrzymaj perspektywy „Uwaga

Jednym z najważniejszych wskazówek copywriting jest natychmiast chwycić uwagę swoje szanse cel „. Po niewoli swoje zainteresowanie, trzeba zachować je przyklejone do wiadomości.

Wszystkie swoje wysiłki w tworzeniu list sprzedaży pójdzie na marne, jeśli ludzie nie będą nawet zacząć je czytać. Gdy twoje szanse zapoznania się z pierwszej 25% całej wiadomości sprzedaży, istnieje duża szansa, że ??kontynuować czytanie.

Dlatego to ważne, że pierwsze kilka części list sprzedaży chwycić ich gałek ocznych lub wzbudzić ich ciekawość tak dużo, że nie mogą przestać czytać.

Oto kilka ważnych wskazówek copywriting chwycić uwagę swoje szanse „i przytrzymać go dłużej.

1) Najważniejszą częścią list sprzedaży jest nagłówek. Jest to pierwsza część sprzedaży kopii, że ludzie będą czytać. Czytając resztę wiadomości zależy od tego, czy nagłówek zdobył ich wystarczająco dużo, aby je czytać dalej zainteresowanie.

Nagłówek powinien być najbardziej przekonująca część całej sprzedaży pisma. Aby przyciągnąć uwagę niektóre copywriterów opracowania gazet, które odnoszą się do masowego kontrowersji lub zdumiewającą zastrzeżenia, które mogłyby sprawić, że brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe.

Dlatego też ważne jest, aby od razu pokazać dowód, jeśli nagłówek brzmi trochę zbyt „hypey” dla normalnego człowieka to uwierzyć. Można podać obraz widzialny, dane statystyczne i studia przypadków bezpośrednio po nagłówku wspierać niesamowite roszczenia.

2) Miej zdań tak krótkie i tak proste, jak to możliwe. Zapisz swoją kopię w taki sposób, że 10-latek może go zrozumieć.

Eliminacja zbędnych wypełniaczy i podać swoją wiadomość w możliwie jak najmniejszej liczbie słów. Długie zdania i niepotrzebne słowa mogą tworzyć zamieszanie (lub nawet podrażnienia).

– autor artykułu