z czego zbudowana jest zjezdzalnia dmuchana

z czego zbudowana jest zjezdzalnia dmuchana Jeśli trzeba użyć helu wypełnione lateks, spróbuj użyć duże balony jak 24 „i napełniać tylko około 16”. Nadmiernie napełniać powietrzem najpierw wypuścić powietrze i ponownie napompować helem. Nie chcesz tracić hel, gdy wstępnie napompować.

8) Po wasze balony są zawyżone, należy rozważyć zastosowanie produktu o nazwie „czyszczenie Balon”. Może chronić swoje balony lateksowe przed promieniami UV słonecznych. Najlepiej eksperymentować z tym dni przed, aby zobaczyć, czy to będzie działać.

9) Podczas Hi-Float służy do wykonywania balony unoszą się dłużej, nie jest zwykle przeznaczona do stosowania na zewnątrz. Jeśli chcesz, aby balony unoszą się już na zewnątrz, należy zaplanować robić codzienną pracę retusz do uzgodnień balonowych. Pamiętaj, aby podać ten w swoim budżecie.

10) Balony prostu nie będzie trwać na zewnątrz noc. Jako zimne powietrze kurczy balony, a potem rozwinąć się w promieniach słońca następnego dnia, będą one pop jak szalony. Można tego uniknąć przez proste połączenie wszystkich balonów w pomieszczeniu w godzinach wieczornych.

11) Za pomocą białe balony jak najwięcej. Odzwierciedlają one słońce i blaknięcie mniej.

12) Unikaj ciemnych balonów. Będą one pochłaniają ciepło i pop szybciej. Jeśli potrzebujesz ciemniejsze kolory w wystroju balonu użyć wstążki akcent w ciemniejszym kolorze.

13) Należy pamiętać, że zbyt wysoka temperatura przyspiesza proces szczelności balonu. Tak więc, w temperaturze zbliżonej do 100 stopni, hel ujdzie znacznie szybciej, znacznie skracając czas pływaka. Jeśli można znaleźć sposób, aby balony cieniu, może spowolnić proces, nieco.

14) Nie wolno używać wody do ostygnięcia balonów. Gdy woda wysycha na lateksie, staje się nieco lepki. Balony mogą trzymać się razem powodując ich pop jak baloniki, rozszerzają się w upale.

15) z folii Mylar balony na zewnątrz dłużej niż lateks.Tylko pozwalają na normalny rozszerzanie i kurczenie. Minusem jest to, że w gorącym słońcu folia nie będzie posiadać swoją barwę lub połysk. Nie będzie widoczna różnica na koniec dnia.

16) W miarę możliwości, należy użyć pewnego rodzaju ram dać balon wystrój strukturę, która może wytrzymać wiatr i ciepło. Może to być również pomocne dla wypełnionych helem balonów, które będą tracić czasu pływaka w upale.

17) Odkryliśmy, że jeśli balony idą do pop w upale i słońcu, zazwyczaj to zrobić w ciągu pierwszej godziny. Tak, będziesz miał dość dobry wskaźnik tego, czy to będzie działać, jeśli założyć wcześnie.

Choć może to być trudne do zrobienia balon wystrój na zewnątrz w upale, to z pewnością nie jest to niemożliwe. Wystarczy skorzystać z powyższych wskazówek, aby znacznie zwiększyć swoje szanse.

– autor artykułu